Доставка автозапчастей (разборка) Мерседес и Фольксваген по Украине!

+38 (099) 47-04-555, (099) 554-48-33;

+38 (098) 98-60-606, (096) 096-96-22;

 britanika1@ukr.net

филиалы Оформить заказ онлайн

Двигун Мерседес - розборка автошрот

Двигун для Мерседеса Віто, Спринтер, Варіо любих модифікацій являє собою особливий пристрій, за допомогою якого можна будь-яку енергію перетворювати в механічну. Ми пропонуємо запчастини до будь-яких двигунів Mersedes з Європи за гуртовими цінами, а також двигуни для мікроавтобусів б/в.

Історія двигунів розпочалася трохи більше двохсот років тому. З плином часу наука розвивалася, і разом з тим процес перетворення енергії, для чого і був створений перший двигун, ставав все більш досконалим і більш складним. У результаті найпоширенішим видом двигуна на сьогоднішній день є двигун внутрішнього згоряння, який використовується якщо не в кожному автомобілі, то в переважній більшості.

Якщо класифікувати двигуни, то їх можна розділити на два види - на первинні та вторинні двигуни. Первинний двигун призначений для перетворення в механічну роботу природної енергії, в той час як вторинний двигун необхідний для перетворення енергії, яку спочатку виробили інші джерела.

Відома багатьом річ ​​- двигун внутрішнього - є, по суті, цілою машиною, яка може перетворювати в механічну роботу хімічну енергію палива. Тому його досить широко застосовують у транспорті. Також відомі такі види двигунів, як поршневі. Це такі двигуни внутрішнього згоряння, в яких енергія буде утворюватися за рахунок палива, яке згорає в замкнутому об'ємі.

Тепер розглянемо двигуни внутрішнього згоряння більш докладно. Для початку звернемося до бензиновому двигуну. В даному випадку в двигуні внутрішнього згоряння електричної іскрою підпалюється стисла повітряна суміш, і за рахунок високих температур відбувається займання. Потік повітря, що регулюється, відповідає за управління потужністю такого двигуна. Регулювання відбувається за допомогою дросельної заслінки.
Що ж стосується дизельного двигуна, то така машина використовує в якості робочої суміші дизельне паливо, або так звану соляру (що є одним і тим же), яке запалюється через високого тиску. Дизельний двигун має деякі переваги перед бензиновим, оскільки дизпаливо є більш дешевим, і терміни експлуатації такого виду двигуна є більш тривалими.

Для того, щоб визначитися, з яким двигуном мати справу, варто розглянути всі моменти, адже у кожного з них є як позитивні, як і негативні сторони. Приміром, з дизельним двигуном можна значно заощадити на покупці палива, однак він дещо може програвати бензиновому двигуну в потужності і може мати деякі складності при запуску в холодну пору року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2012-2014  Британіка Чернівці. Всі права захищено. Використання матеріалів сайту заборонено.

Web Technology and Internet Marketing, сreating and promotion

© 2010 Your Name.