Доставка автозапчастей (разборка) Мерседес и Фольксваген по Украине!

+38 (099) 47-04-555, (099) 554-48-33;

+38 (098) 98-60-606, (096) 096-96-22;

 britanika1@ukr.net

филиалы Оформить заказ онлайн

Мерседес Спринтер

Мерседес Спринтер (Mercedes-Benz Sprinter) вперше був представлений компанією «Даймлер-Бенц» в 1995 році. Основними напрямками використання автомобіля з лінійки малолітражних вантажівок Мерседес Спринтер є пасажирські перевезення, а також транспортування різних вантажів, як в особистих, так і комерційних цілях. Серед подібних транспортних засобів Спринтер є, мабуть, найбільш економічним і багатофункціональним.

 

Мерседес Спринтер має повну масу від 2,6 до 4,6 тонн і може бути представлений як фургон або ж мікроавтобус. Спринтер може мати високу і стандартну дах, звичайну або здвоєну кабіну, а також шасі, шасі з бортовою або ж самосвальной системою. Принцип, за яким був сконструйований Мерседес Спринтер, є найвигіднішим - двигун автомобіля встановлений подовжньо спереду, кузов є несучим, схема - полукапотноє, привід на задні колеса.

Незважаючи на те, що Мерседес Спринтер є малолітражкою, він цінується в першу чергу за місткість. При закритому фургоні з короткою базою і звичайним дахом корисний об'єм становить від 7 кубометрів. Якщо має місце довга база і високий дах, то корисний об'єм збільшується до 13,4 кубометрів.

Повністю розорюються задні двері і зсувний бічні двері роблять максимально зручною завантаження і вивантаження вантажів, що транспортуються.
Для пасажирських перевезень Мерседес Спринтер також підходить як не можна краще. Крім водія в такому мікроавтобусі можна комфортно розмістити до 7-9 чоловік.

Модель Mercedes Sprinter XXL є дводверний автобус, який може перевозити 15-17 чоловік з винятковим комфортом. Габаритна довжина його становить 7200 мм, а салон має ширину 1930 мм. Такий автомобіль має зварений із сталевих труб каркас, обшитий сталевими листами, стійкими до корозії. Над сидіннями в Mercedes Sprinter XXL є полиці-стелажі, крім того, є можливість установки холодильника, відеомагнітофона і столика між сидіннями.

Mercedes Sprinter в будь-якому варіанті має відмінну підготовку до будь-яких поставлених завдань транспортування. Навіть на тісних вулицях в місті Мерседес Спринтер відрізняється легким і комфортним ходом завдяки серійному рульовому управлінню з рейковим механізмом, а також гідропідсилювачем керма. Якщо транспорт необхідний для використання в більш складних дорожніх умовах, то для цих цілей випускаються автомобілі, у яких всі колеса є ведучими.

Мерседес Спринтер дуже часто вибирають завдяки його економічним двигунам, що є величезною перевагою в порівнянні з іншими моделями. Максимальна потужність двигуна, яку може розвивати Mercedes Sprinter, знаходиться в межах від 1400-1600 об / хв до 2400-2600 об / хв. Високий крутний момент може використовуватися найбільш оптимально з встановленою автоматизованою механічною коробкою передач, в якій передбачено перемикання на ручний режим.

Що стосується витрати палива, то Спринтер і тут показує відмінні результати - у порівнянні з попередніми моделями у нього на 3-5% знижено даний показник. Додаткові 2-8% можна буде заощадити з додатковою установкою системи автоматичного пуску-виключення двигуна.
Mercedes Sprinter - це транспортний засіб, який відрізняється підвищеним рівнем активної безпеки. Навіть при різкому гальмуванні з великим навантаженням дискові гальмівні механізми, які встановлені на всі колеса, є ефективними. Пробуксовка коліс виключається завдяки противобуксовочной системі ASR і антиблокувальною системою ABS, в результаті чого водій отримує навіть на мокрій і слизькій дорозі надійне зчеплення з проїжджою частиною.

Мерседес Спринтер також обладнаний електронною системою стабілізації руху.
З усього сказаного можна зробити висновок, що Мерседес Спринтер є оптимальним варіантом для використання в комерційних цілей - він вигідний, економічний, безпечний і зручний як для пасажирських перевезень, так і для транспортування вантажів.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2012-2014  Британіка Чернівці. Всі права захищено. Використання матеріалів сайту заборонено.

Web Technology and Internet Marketing, сreating and promotion

© 2010 Your Name.